رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

حمام بامبو بامبو و قفسه های دیوار ایستاده

قفسه حمام بامبو بامبو ایستاده قفسه و تزیینات دیواری قفسه های بامبو. ما کامل طبیعی بامبو به عنوان مواد تامین، آن سخت و زیست محیطی بازیافت.

Products Specifications:

بامبو بامبو ایستاده حمام دیوار قفسه

قفسه حمام بامبو بامبو ایستاده قفسه و تزیینات دیواری قفسه های بامبو. ما کامل طبیعی بامبو به عنوان مواد تامین، آن سخت و زیست محیطی بازیافت.

آن شده است به کوره، و تاکید در دمای بالا و پایین تقسیم نمی شود و از شکل. سخت پوشیدن و دشوار است. تمام قفسه حمام بامبو CKD بسته هستند و به مشتری ما با رایگان قاب ترکیبی با قبل از حفر سوراخ حسب در خواست خود را کشتی. DIY مونتاژ آسان همراه با ابزار است.

قفسه های بامبو سطح حمام ایستاده با سطح عایق انعطاف پذیر و آسان برای تمیز کردن و نگهداری. آن است که نه فقط به دور چیز قرار داده اما تزئین حمام خانه استفاده كرد. و رنگ خنثی پایان بامبو طبیعی اجازه می دهد تا آن را به مخلوط را به هر دکور.

اینجا برخی قفسه حمام بامبو ما برای مرجع و هر OEM تولید می.

زندگی ساده بامبوحمام 3 لایه، لایه های 4 و 5-لایه -قفسه

اين مهربان است مکمل های ساده زندگی نزدیک به هر اتاق حمام، مهد کودک و یا لباس های شسته شده... رنگ می تواند قهوه ای یا رنگ طبیعی بامبو، سبک عمودی، سطح صیقلی و پوشش با روغن گیاهی و یا روغن چوب به درجه FDA.

سایز: 3 لایه بالا: 900 متر

4 لایه بالا: 120 mm

5 لایه بالا: 155 mm

بامبوحمام گوشهمثلث قفسه

چنین ساده مثلث گوشه گوشه حمام قفسه ذخیره سازی مناسب را فراهم می کند. رد پای کوچک و ساده مونتاژ آن باعث قفسه بامبو راه ایده آل برای اضافه کردن قابلیت به هر حمام. طراحی باریک درست این قفسه دستی از زندگی ساده امکان اضافه کردن قابلیت به تنگ حمام در فضای شما فراهم می سازد.

اندازه: 4 لایه بالا: 120 mm

5 لایه بالا: 155 mm

یا بالاتر طبق نیاز مشتری.

سینی وان حمام بامبوو رک وان حمام بامبو و ذخیره سازی حمام بامبو سینی

دندانه دار کردن وان حمام بامبو به مردم راحت تر طراحی شده است و راحتی و فراغت و سبک زندگی پس از کار در خانه و یا استراحت در هتل پس از یک روز کار فشار. نه خود نیست همچنین تزئینی به حمام در خانه و یا اتاق هتل است، به خاطر آن بامبو طبیعی بافت و رگه با پوشش فقط با روغن گیاهی و یا روغن چوب نگه.

ما selves وان حمام بامبو طبیعی هر دو از بژ است نور رنگ و قهوه ای کوره، Color.The سبک است عمودی یا افقی.

اندازه: طول طبیعی 70.5 سانتیمتر تا max.95cm است.

عرض 20 سانتی متر تا 22 سانتیمتر و غیره است.

ضخامت 3 سانتی متر تا 4 سانتیمتر است.

بآویز حمام amboo حمام قفسه حلق آویز,قفسه حمام بامبو

حمام بامبو حلق آویز دیواری رک برای کوتاه است. حمام در خانه یا هتل حمام آن چوب به دیوار به انبار لوازم حمام و صرفه جویی در فضا حداکثر است. حلق آویز دیواری قفسه حمام بامبو طبیعی یا کوره، رنگ با توجه به رنگ دیوار و با طراحی خلاقانه و کوتاه می توانید انتخاب کنید. سبک، قفسه چنین تزیینات دیواری نه تنها مورد ذخیره سازی بزرگ، بلکه دکوراسیون بسیار ایده آل به دیوار خود را در حمام.

حجم: 710 x 280 x 140mm

اندازه: 600 x 266 x 135mm

قفسه قفسه حمام بیپیرایه مستقل/بامبوبرای لوازم جانبی ذخیره سازی در حمام

بامبو مستقل قفسه حمام است که به فضای حمام بزرگ در خانه یا ویلا حمام خاص بسیار معمول مورد استفاده در حمام عمومی یا حمام هتل. رنگ طبیعی بامبو به هر جا به شما زندگی احساس رایگان و سازگار با محیط مطابقت می تواند راه.

اندازه: بالا 350mm 500mm 700mm 950 میلی متر، 1000mm و غیره در دسترس.

گروه پیکسل بامبو است تجهیزات خودکار کامل برای بامبو تولید صنایع دستی و مهارت فوق العاده به ما در هر مشتری نیاز صنایع دستی بامبو.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت بامبو بامبو و پایه قفسه های دیوار حمام ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: قفسه حمام بامبو ایستاده و بامبو دیوار چین و تولید کنندگان و کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین