رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

بالا کیفیت بامبو Shushi جدول/بشقاب و بامبو Shushi Mat

بامبو PX گروه تولید و صادرات 100% طبیعی بامبو سوشی ایستگاه ضد سوشی بامبو بامبو سوشی جدول بشقاب سوشی بامبو بامبو سوشی هیئت مدیره، و غیره میله سوشی بامبو...

Products Specifications:

کیفیت بالا بامبو shushi جدول/صفحه و بامبو shushi حصیر

بامبو PX گروه تولید و صادرات 100% طبیعی بامبو سوشی ایستگاه ضد سوشی بامبو بامبو سوشی جدول بشقاب سوشی بامبو بامبو سوشی هیئت مدیره، و غیره میله سوشی بامبو... به سبک ژاپنی اما به تمام مشتریان بیش از همه تخصصی که می خواهم آن را در خانه یا رستوران.

هیئت مدیره سوشی بامبو است رنگ: کوره، (ابرو) طبیعی (بژ) و مخلوط گورخر.

تمام ابعاد می توان تولید هر مشتری نیاز سفارشی، نیز در دسترس از اندازه موجود ما را از اندازه بزرگ و متوسط اندازه و ابعاد کوچک.

بامبو سوشی صفحه نمایشی یا در ارائه پلت فرم برای سوشی شما استفاده می شود و خوردن سوشی اصیل! بامبو صفحات سوشی از طرح های مختلف مستطیل بارها کشتی قایق و غیره... این صفحات بامبو نفیس دوست شما بسیار بر روی میز ناهار خوری و یا ضد رستوران را تحت تاثیر قرار دادن.

اندازه متوسط گورخر رنگ بشقاب سوشی بامبو اندازه:

21 × 12 × 3 سانتی متر/25 × 15 × 3 سانتی متر/29 x 17 x 3 سانتی متر

کوچک ضد 1 رنگ طبیعی بامبو سوشی هیئت اندازه اندازه 12 سانتی متر - 12.9 cm 3.

بزرگ اندازه میله سوشی بامبو از اندازه های 20 × 10 سانتی متر / 26 x 12 سانتی متر/31 x 10 سانتی متر/40 x 12 سانتیمتر

چرا بامبو به عنوان هیئت مدیره سوشی و بشقاب سوشی را انتخاب کنید؟

بر خلاف اکثر hardwoods بامبو جذب رطوبت بسیار کم و در نتیجه نه کوچک یا تورم به همان اندازه، ساخت آن را یک انتخاب برتر از مواد برای صفحات. سخت تر از افرا است که به معنی کمتر قابل مشاهده علائم صفحات با نام تجاری جدید برای سال های آینده به دنبال نگه داشتن است.

این حق بیمه ژاپنی بامبو بشقاب سوشی یک عنصر جذاب به ارائه مواد غذایی upscale یا گاه به گاه هر اضافه کنید. شما آنها را برای خدمت کردن سوشی رول، رول تخم مرغ، مرغ بال و خیلی بیشتر استفاده کنید. این صفحات را کارد و چنگال ایده آل برای استفاده در محیط داخلی و خارجی رستوران، پذیرایی و جشن حزب است.

شستشو با مواد شوینده ملایم در آب گرم و دوره ای پاک با روغن معدنی یا نفت به خارج کردن دانه زیبا بامبو توصیه می شود.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت بالا کیفیت بامبو shushi جدول/صفحه و بامبو shushi حصیر ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: کیفیت بالا بامبو shushi جدول/صفحه و بامبو shushi حصیر، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین