رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

صنایع دستی بامبو برای ذخیره بطری شراب قرمز رک بامبو

پیکسل بامبو گروه تولید و صادرات رک شراب شخصی بالا پایان بامبو بامبو بامبو شراب جعبه هدیه از فروش مستقیم کارخانه با استاندارد اروپا.

Products Specifications:

صنایع دستی بامبو برای قرمز شراب بطری نگهداری بامبو رک

پیکسل بامبو گروه تولید و صادرات رک شراب شخصی بالا پایان بامبو بامبو بامبو شراب جعبه هدیه از فروش مستقیم کارخانه با استاندارد اروپا.

انتخاب مواد: رشد حدود 6 سال از بامبو به عنوان منبع مواد، ساختار فیبر خام گیاهی، طبیعی سختی بیش از چوب بامبو شراب بطری رک عمر طولانی از 20 سال است!

شرکت ما می تواند با توجه به نیازهای شما طراحی رک شراب فردی و به صورت جداگانه می توان شخصی با نام های مختلف و آرم و متن یا Monograms را تحت تاثیر قرار دادن با این لیزر زیست حکاکی بامبو شراب رک. شما اضافه کردن در یک بطری از جشن و شما هدیه ای مناسب.

جدید خلاق بامبو شراب بطری رک نمایش نوار براکت زیور آلات مد اروپا ساخته شده با 100 درصد بامبو بامبو شراب رک است ایده آل مناسب برای علاقه مندان به شراب یا استارت شروع خود را شراب collection.bamboo شراب rackand #39; s مدرن طراحی کامل است مکمل برای هر خانه و آشپزخانه.

برخی از ما رک سنتی و مدرن نیز بامبو شراب بطری را به عنوان مراجعه کنید:

بامبو طبیعی 9 بطری شراب رک

حجم: 400 بالا x 146 عمیق x 300 mm گسترده (15.75 اینچ در بالا * 5.75 اینچ عمیق * 11.75 اینچ گسترده)

سبک سنتی بامبو شراب رک برای شما آسان برای ذخیره شراب با خازن بزرگ و فضای کوچک.

اندازه: 35 * 14 * 26

پیش ساخته قاب شراب بامبو برای اروپا مد قرمز نمایشگاه شراب با خازن های بزرگ و کوچک فضایی است که ایده آل برای ذخیره سازی شراب خانه خود را.

حجم: 42 * 312.5 سانتی متر

کارتن های خلاق طراحی مدرن بامبو قرمز شراب جعبه برای نوار و خانه، نه تنها برای قفسه اما همچنین حداکثر. دکوراسیون خود را بالای خانه و ضد با رمان و مجموعه ارزش.

اندازه: 31 × 26 × 1.7

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی صنایع دستی بامبو کیفیت برای ذخیره بطری شراب قرمز رک بامبو ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: صنایع دستی بامبو برای ذخیره بطری شراب قرمز بامبو دندانه دار کردن، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین