رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

صنایع دستی بامبو برای ذخیره بطری شراب قرمز جعبه بامبو

پیکسل بامبو گروه تولید زیبایی شخصی شراب جعبه، ویژه طراحی شده برای مشتریان انواع درجه بالا شراب جعبه،

Products Specifications:

صنایع دستی بامبو برای قرمز شراب بطری انبار جعبه بامبو

پیکسل بامبو گروه تولید زیبایی شخصی شراب جعبه، ویژه طراحی شده برای مشتریان انواع درجه بالا شراب جعبه، مشتریان می توانند سفارشی حکاکی با آرم شخصی، طغرا عکس یا متن در هر ذخیره فردی. این جعبه بطری شراب بامبو راه افسانه ای برای یک بطری شراب در حال حاضر است. ایده آل برای جشن ها مثل مراسم عروسی یک نوزاد جدید نامزدی یا احزاب تعطیلات. این جعبه بامبو شراب یادگاری زیبا به مناسبت روز های خاص خود را می سازد.

چرا با بامبو برود؟

بامبو نگاه پایدار است و باعث می شود بیانیه منحصر به فرد در مورد حفظ محیط زیست. ساخته شده از منابع تجدید پذیر، coasters بامبو طبیعی این دوستدار محیط زیست هستند! آنها بسیار بادوام، سبک وزن، و ایده آل برای هر نوشیدنی اندازه

این مجموعه جعبه فردی است و به صورت جداگانه می توان شخصی با نام های مختلف و آرم و متن یا Monograms را تحت تاثیر قرار دادن با این لیزر زیست حکاکی مورد بامبو شراب. شما اضافه کردن در یک بطری از جشن و شما هدیه ای مناسب. لیزر تصویربرداری در اين جعبه تیره تر از بامبو ظاهر می شود و به نظر می رسد فوق العاده! اگر شما به دنبال یک جعبه زیست شراب این آن است.

همه بامبو ما جعبه بطری شراب است ویژگی های:

1. بامبو یکی از گیاهان سریع ترین رشد در جهان است، و 100% تجدید پذیر با الیاف به عنوان قوی به عنوان چوب بلوط.

2. ساخته شده با حق بیمه، انتخاب دست بامبو; 100 درصد ارگانیک رشد کرده

3. طراحی شده برای کمک به ذخیره سازی شراب در زیبا و صرفه جویی در راه.

4 را با آب ولرم و صابون و یا یک پارچه مرطوب تمیز

5.100 درصد مواد غذایی سالم و مورد تایید FDA. مطابق استانداردهای اروپایی

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی صنایع دستی بامبو کیفیت بطری شراب قرمز ذخیره سازی جعبه بامبو ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: صنایع دستی بامبو برای ذخیره بطری شراب قرمز بامبو جعبه, چین و تولید کنندگان و کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین