رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

صنایع دستی در بامبو خانه بامبو برش هیئت مدیره

هنگامی که ما صحبت در مورد لوازم آشپزخانه بامبو، نقش اصلی بامبو تخته سفت است / بامبو برش هیئت مدیره.

Products Specifications:

صنایع دستی در بامبو خانه بامبو برش هیئت مدیره

آشپزخانه لوازم بامبو منجر نقش – بامبو تخته سفت

معرفی مختصر

هنگامی که ما صحبت در مورد لوازم آشپزخانه بامبو، نقش اصلی بامبو تخته سفت است / بامبو برش هیئت مدیره.

بامبو تخته سفت است انتخاب داغترین در بازار فعلی برای اکثر کاربران هنگامی که برش هیئت مدیره, به معنای واقعی کلمه را انتخاب بامبو سفت هیئت مدیره ساخته شده از چوب خیزران و بامبو برش تخته تبدیل به محبوب عمدتا دلیل از آن هرگز مثل چوب سفت هیئت مدیره، یکی دیگر از دلایل تراشه کردن آن حفاظت از محیط زیست و سلامت نه مثل پلاستیک سفت هیئت مدیره.

بامبو پیکسل است تجربه طولانی در هیئت مدیره و هیئت مدیره برش به عنوان تولید کننده اصلی, با توسعه ما Randamp; چاپ در سفت هیئت مدیره واحد چاپ با استفاده از واحد و 3D طراحی و تولید بیشتر و بیشتر زیبا و با کیفیت بامبو هیئت مدیره برش و برش آشپزخانه اما هزینه رقابتی تر.

Bellowing ویکی پدیا را پوشش می دهد چگونه برای محافظت از اولین هیئت مدیره chopping بامبو با استفاده از زمان،

و بامبو سفت هیئت مدیره نسبت به صفحه چوبی و نحوه نگهداری بامبو سفت هیئت مدیره و همچنین سود با استفاده از بامبو و غيره.

درمان حفاظت برای اولین بار استفاده از بامبو سفت هیئت مدیره:
بامبو جدید برای اولین بار استفاده از تمیز کردن درمان ابتدا باید تخته سفت
پس برای جلوگیری از برخی از بلوک بعد ترک خوردگی.

مراحل خاص عبارتند از:
هیئت chopping بامبو کاملا drie است مطمئن شوید.
سپس با استفاده از روغن خوراکی پخته به پور در بامبو ew سفت هیئت مدیره به طور مساوی تا تماس کامل روغن و بامبو.
پس از حمام روغن در انتظار نفت جذب می شود و سفت از هیئت مدیره روشن است و سپس با آب تمیز شستشو.

بامبو نگهداری تخته سفت

1 برای اولین بار وقت با استفاده از بامبو، اول با آب، شستشو پس از کاملا خشک دوش با رنگ روغن خوراکی بامبو هیئت مدیره سطح پس از روغن خوراکی به درخشش پس از استفاده طبیعی جذب می شود. به یاد داشته باشید، نمی تواند در آب غوطه ور شده!

2 اگر اغلب استفاده می شود، ما پیشنهاد میکنیم برای خرید دو تکه چوب خیزران تخته گوشت پخته شده سفت و گوشت خام به طور جداگانه، به طور جداگانه استفاده از باکتری ها مواد غذایی در پرورش صلیب کاهش می دهد.

صفحه 3 پس از هر بار استفاده از بامبو سفت, آن باید تمیز و خشک، عمودی مرتب در دندانه دار کردن هیئت مدیره chopping، و در جای خشک و تهویه مناسب قرار دهید.

بامبو 4 تخته سفت نیست قرار گرفتن در معرض خورشید به طور مستقیم و یا پخت و پز می تواند یا غوطه ور ساختن در آب برای مدت طولانی، نیز هنوز در عقیم گنجه برای ضد عفونی با درجه حرارت بالا قرار داده می شود.

5 به طور منظم اعمال لایه از روغن در بامبو سفت هیئت مدیره سطح پخت و پز مورد استفاده برای الیاف بامبو مرطوب، بنابراین این امر می تواند طولانی تر زندگی tiime.

6 بامبو سفت هیئت مدیره پس از استفاده طولانی مدت بامبو مخلوط با بوی ماهی لیمو و نمک شستشو می توانید استفاده کنید.

7 هنگامی که بامبو برش هیئت مدیره این است که با مواد غذایی بیش از حد چرب درمان، ما می توانید آن را با آب گرم تمیز اما قلم مو کاملا ممنوع است.

8 اگر کپک در بامبو برش مدیره وجود دارد، ما می توانید با استفاده از سرکه سفید و آب با نسبت 1:2 و به پوشش در محل کپک زده یا به طور مستقیم در کپک، پوشش داده شده و سپس خشک یا پوشیده شده با لایه ای از روغن-آشپزی، آن مانند بامبو جدید هیئت مدیره دوباره نگاه کنید.

پیکسل عرضه با کیفیت بالا سفت بامبو هیئت مدیره و هیئت مدیره برش چوب بامبو در اندازه های مختلف عنوان مشتریان واقعی نیاز، بخشی از اندازه به عنوان مرجع مراجعه کنید:

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و کیفیت بامبو سراسری صنایع دستی بازاریابی منزل بامبو برش هیئت مدیره ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: بامبو صنایع دستی در خانه بامبو برش هیئت مدیره, چین, تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین