رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

نصب شده بامبو و هیئت مدیره و هیئت مدیره برش چوب

پیکسل عرضه خود طرح های R&D های مختلف از هیئت مدیره و هیئت مدیره برش چوب خیزران، همچنین ما عرضه تولید نصب شده برای بسیاری از بامبو معروف هیئت عمده فروش و تامین کنندگان تخته آشپزخانه و غیره.

Products Specifications:

نصب شده بامبو و هیئت مدیره و هیئت مدیره برش چوب

پیکسل عرضه خود ما Randamp; D طرح انواع بامبو صفحه سفت و برش هیئت مدیره, همچنین ما OEM تولید برای بسیاری از بامبو معروف هیئت عمده فروش و تامین کنندگان تخته آشپزخانه و غیره را تامین می کنیم. برای 7 سال. ما ارائه طیف گسترده ای از هیئت مدیره ضخامت برش در اندازه های استاندارد و سفارشی به هر اندازه یا شکل برش هیئت مدیره به تناسب برنامه های سفارشی شما می توانید.

نصب تخته ازکیفیت تجاریبهسفارشی اندازه تخته

هیئت مدیره برش اندازه دقیق است که شما نیاز دارید دریافت کنید. ما ساخت تابلوهای ما به اندازه دقیق لازم است.

این تخته از بامبو Moso با کیفیت بالا ساخته شده است. با توجه به itand #39; s پایداری ما بامبو در محیط زیست و چاقو شما آسان است و جایگزین خوبی برای تخته برش چوب سخت را فراهم می کند. بامبو برای itand #39؛ شناخته می شود تراکم ها، قدرت و کیفیت

ما می توانیم تابلوهای هر یک شکل یا اندازه، دایره، برش outs، و غیره. ما در استفاده از دستگاه CNC قدرتمند برای کاهش هیئت مدیره به مشخصات دقیق خود. اگر شما می توانید آن خواب، ما می توانید آن را! ما همچنین حکاکی می توانید نام، آرم، و غیره. قیمت گذاری متفاوت است بسته به پروژه.

بامبو هیئت مدیره در مقابل چوب تخته سفت سفت

در واقع، نپرداخته چوب بامبو و چوب بامبو نپرداخته در است مزایا و معایب هر کاربر با توجه به تقاضای واقعی می توانید انتخاب کنید.
تخته سفت بامبو:

قوی و نه در معرض ترک خوردگی یا dregs پدیده;
بامبو Choppping هیئت مدیره تمیز بدون خاک گیر در فاصله است.

آسان به خشک پس از آن به کپک زده شود و پدیده بو.
با این حال، چرا که بامبو سفت هیئت نوع از تخته سه لا بامبو آن به راحتی اگر انفجار آسیب دیده به شدت.

چوب سفت هیئت مدیره:

چوب سفت گراز معروف از سختی های ضخیم و قوی است که مناسب برای گوشت و استخوان ها را ریز ریز کردن است.
با این حال، کاستی از چوب سفت آن آسان است مستعد ابتلا به علت باقی مانده چوب در طول استفاده از و اگر باقی مانده چوب به بدن خوردن هستند و اگر طولانی مدت مصرف چنین باقی مانده چوب می شود آسیب دائمی به سلامت انسان; بنابراین آسان به خشک دیگر کمبود آن را آسان به جمع آوری خاک، باکتری ها، جذب آب تمیز و قوی آسان نیست.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت نصب شده بامبو و چوب سفت هیئت مدیره و هیئت مدیره برش ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: نصب شده بامبو و چوب سفت تخته و برش هیئت مدیره, چین و تولید کنندگان و کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین