رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

بهترین قیمت و مد بامبو صفحات میز روی کاسه دستشویی و حمام

پیکسل بامبو گروه تولید بسیاری از بامبو مقابله با تاپس، اما ما همچنین تولید مختلف بادسری بامبو به برش سوراخ نزول هر مشتری نزول حفره های مورد نیاز.

Products Specifications:

بهترین قیمت و مد بامبو صفحات میز روی کاسه دستشویی و حمام

پیکسل بامبو گروه تولید بسیاری از بامبو مقابله با تاپس، اما ما همچنین تولید مختلف بادسری بامبو به برش سوراخ نزول هر مشتری نزول حفره های مورد نیاز.

یا تامین سفارشی حمام غرور مینی با 22" یا 25" یا 32 "یا 37" فقط با شیر آب سوراخ برای نزول مخازن. سوراخ شیر آب را می توان به عنوان مورد نیاز گمرک در سمت راست یا چپ و یا مرکز برش.

رنگ می تواند می تواند طبیعی یا کوره، یا رشته رنگ بافته بامبو.

رنگ طبیعی بامبو غرور بالا مورد استفاده در حمام به بالا با دوام و مقاوم در برابر رطوبت را به حمام خود را با رنگ طبیعی بامبو تنفس می کند.

بامبو غرور بالا نیز قابل توجه ارتباطهای بامبو غرور بالا حمام خود را با refreshingstyle را به روز می کند. مواد قابل بازیافت بامبو زیست راه برای افزودن استحکام و زیبایی به پوچی است.

و چه اندازه بالای غرور من نیاز به خرید

پس بالای جدید برای شما حمام غرور سوگند ملایمی اکنون باقی مانده است فقط 1 سوال کنید... چه اندازه بالای غرور باید buyYou می توانید به راحتی پاسخ این سوال را در چند دقیقه با چیزی بیش از یک نوار اندازه گیری.

معمولا قطع بیش از 1 اینچ در هر طرف از پوچی نمی لمس دیوار وجود دارد. همه شما باید انجام دهید است غرور خود را در کابینه و افزودن 1 اینچ در هر طرف دیوار لمس نکردن.

اگر غرور 21 اینچ عمیق و تا بالای شمارنده باید 22 اینچ عمیق است. اگر غرور 36 اینچ گسترده با یک لبه در برابر دیوار بالای شمارنده باید 37 اینچ عرض است.

بامبو بادسری اندازه های منظم:

31 "x 22" x 20/25/30 میلی متر

37 "x 22" x 20/25/30 میلی متر

49 "x 22" x 20/25/30 میلی متر

همه اندازه های دیگر را می توان طبق نیاز مشتری تولید می شود.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت بهترین قیمت و مد بامبو بار آشپزخانه حمام ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: بهترین قیمت و مد بامبو بار آشپزخانه حمام، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین