رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

پوشش دیوار بامبو و عکس برگردان بامبو تزئینی از پانل های دیوار

پیکسل عرضه بامبو نازک پانل های 5 میلی متر و 10 میلیمتر برای پانل های دیوار بامبو, بامبو پوششی می آید در کارامل عمدتا، رنگ دانه های افقی و عمودی.

Products Specifications:

پوشش دیوار بامبو و عکس برگردان بامبو تزئینی از پانل های دیوار

پانل های دیوار بامبو جامد

پیکسل عرضه بامبو نازک پانل های 5 میلی متر و 10 میلیمتر برای پانل های دیوار بامبو, بامبو پوششی می آید در کارامل عمدتا، رنگ دانه های افقی و عمودی.

بامبو و دیوار از بامبو چند لایه پانل با بهترین کیفیت نوار بامبو تولید، فشرده با چسب سالم و محیط زیست، با ماشین های با تکنولوژی بالا برای اطمینان از پوشش بامبو است با کیفیت بالا و کاملا مناسب خانه جات.

پانل های بامبو جامد با رنگ طبیعی یا رنگ کوره، ایده آل از مواد تزئینی برای اتاق حمام، houseroom و آشپزخانه برای بچه ها, جادوگر بازی کفپوش بامبو به شما زندگی تازه طبیعی است.

به همین دلیل است که مردم انتخاب بامبو پانل های دیوار decking، چون از موادپانل های بامبومزایای جذب آب کم کم ضریب انبساط هیچ تقسیم و تغییر شکل. سختی پانل بامبو است تا 32HB (راش است فقط 24HB).

پس صفحه بامبو بامبو معروف ترین مواد سبز مواد ایده برای سقف و دیوار و سقف پوششی است و تایید شده توسط LEED - ما سبز ساختمان شورای بیش از 4 سال.

بامبو پوششی به ارمغان می آورد شما جدید ایده چگونه دیوار و سقف می تواند خنک نگاه و واقعا متفاوت از چوب و یا کاغذ.

بامبو و دیوار اتاق به منحصر به فرد با رنگ طبیعی و بافت آن را بهبود می تواند. بامبو پوششی نیز بیاورد بالابر بصری به آشپزخانه اتاق خواب استاد لوکس آبگرم offbeat یا دفتر خانه.

بامبو و دیوار در 3 بخش است:

بالای 50 x 10 میلیمتر است.

پایین 80 x 10 میلیمتر است.

وسط 103 x 5 میلی متر است.

قد روکش heigh دیوار شما بستگی دارد.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی پوشش دیوار بامبو کیفیت و عکس برگردان بامبو تزئینی از پانل های دیوار ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: پوشش دیوار بامبو و عکس برگردان بامبو تزئینی از پانل های دیوار، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین