رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

تخته سه بامبوكربونيزه مواد مبلمان و نرده

کوره، رنگ رنگ شکلات / کارامل نیز نامیده می شود. کوره، رنگ تون تیره رنگ با بخار تحت درجه حرارت بالا در گلدان به مدت 15 دقیقه از طبیعی به کوره، تغییر، آن را نیز به نام رنگ زرد رنگ.

Products Specifications:

تخته سه بامبوكربونيزه مواد مبلمان و نرده

کوره، رنگ رنگ شکلات / کارامل نیز نامیده می شود. کوره، رنگ تون تیره رنگ با بخار تحت درجه حرارت بالا در گلدان به مدت 15 دقیقه از طبیعی به کوره، تغییر، آن را نیز به نام رنگ زرد رنگ.

کوره، رنگ نیز تحت درجه حرارت بالا بخار داده تا برای خلاص شدن از شر از منبع آب و شکر و دیگر عناصر آلیاژی در نوار بامبو منشاء بنابراین برای نگه داشتن همه بامبو پنل رایگان از آنزیم یا woodworm یا از شکل پردازش است. پس مطمئن از بامبو پانل به سلامت بیشتر، زیست ترین، امن ترین مواد برای مبلمان، درب و کابینت, تخت, آشپزخانه ضد بالا، میز آویزان، آشپزخانه تخته سفت...

همه بامبو با ساختار افقی یا عمودی یا متقابل، رنگ را می توان رنگ کوره،. رنگ کوره، ارزان است پس رنگ های طبیعی در هزینه، آن را آسان تر برای کنترل رنگ، بنابراین کوره، رنگ است محبوب ترین رنگ مبلمان بزرگ مانند شمارنده بالای درب تخت دفتر تَبلتُب میز آویزان و غیره کابینه بزرگ ساخت.

پانل های بامبو اندازه عادی:

طول معمولی 1000mm、2000mm、2200mm、2500mm

سوپر طول 3000mm 3050mm 4050 میلی متر.

و عرض 5mm 1250 میلی متر.

ضخامت 1.5mm تا 450mm.


PX بامبو صنعت متخصص در moso محصولات بامبو با استاندارد ISO9001 - ISO14001 - BSCI گواهینامه - گواهینامه CE - گواهی FSC بامبو تخته است / تخته سه لا بامبو / 3 لا بامبو صفحه / هیئت مدیره بامبو / مبلمان بامبو تخته / بامبو درب تخته / فنيرس بامبو...

Carbonized رنگ اصلی است برای عشق در بامبو در پانل برنامه های مناسب برای مبلمان مدرن نیز سنتی دکوراسیون خانه، ویژه در کشورهای اروپایی است که مردم کوره، رنگ (نور و یا متوسط کوره، پانل های بامبو برای خود را ضد بالا، جدول بالا، میز قهوه بالا، قاب، Decking دیوار یا پنجره پرده, کف کاشی و غیره...)


مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت کوره، بامبو تخته سه لایی برای مواد مبلمان و نرده ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: تخته سه بامبوكربونيزه مواد مبلمان و شمشیربازی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین