رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

بامبو طبیعی تخته برای مبلمان و مواد تزئینی

تخته بامبو طبیعی برای مبلمان و مواد تزئینی رنگ های طبیعی است که معنی نیست بامبو منشاء رنگ،

Products Specifications:

بامبو طبیعی تخته برای مبلمان و مواد تزئینی

رنگ طبیعی بامبو منشاء رنگ به این معنی نیست که اینجا رنگ طبیعی متوسط رشته بامبو تحت درجه حرارت بالا بخار و جوش پایین و مقصور / سفید کردن و رسیدن به نور whiteor نور بژ رنگ روشن. بنابراین رنگ را هم نوا بدون هر گونه تفاوت رنگ و لکه دار.

یکی دیگر از دلایل بامبو رشته /strip نیاز به جوش پایین زیر دلیل بامبو منشاء رطوبت بالا و آب و شکر و انواع دیگر از ترکیب شیمیایی دمای بالا است، همه از این ترکیب خواهد شد آسان علت woodworm آنزیم از شکل و غیره... بنابراین برای جلوگیری از این مشکل پس از بخار و جوش پانل بامبو بیشتر بهداشت, اکثر مواد سازگار با محیط زیست، امن ترین مبلمان و درب و کف و غیره خواهد شد. داخلی خانه با استفاده از.

بامبو با ساختار افقی یا عمودی یا متقابل، رنگ می تواند رنگ طبیعت (بژ روشن).

پانل های بامبو اندازه عادی:

طول معمولی 1000mm、2000mm、2200mm、2500mm

سوپر طول 3000mm 3050mm 4050 میلی متر.

و عرض 5mm 1250 میلی متر.

ضخامت 1.5mm تا 450mm.

و رنگ طبیعی هزینه بالاتر از کوره، رنگ است، مردم را بپرسید چرا، دلیل طبیعی است رنگ مورد نیاز بالاتر در بامبو نوار/رشته انتخاب، كه موجب رشته خام با استفاده از نرخ ندارد به عنوان بالا به عنوان کوره، رنگ است.

بامبو PX صنعت عمدتا را مائو بامبو بالا مزایای، استفاده از آن رشته بامبو خام برای تولید پانل های جامد بامبو بامبو جامد تخته سه لا، تخته های بامبو جامد مواد بسیار ایده آل برای مبلمان آشپزخانه صنایع دستی است که درب حمام صنایع دستی بالا کانتر آشپزخانه و دفتر جدول بالا و غیره. صنایع دستی ساخته شده از پانل های بامبو به نظر می رسد بسیار ظریف و پاک و سبز. که بیشتر و بیشتر محبوب در زندگی مردم مدرن و گرم تبدیل شده است.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت طبیعی بامبو تخته برای مبلمان و تزئینی مواد ساخته شده در چین در قیمت مناسب درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: بامبو طبیعی تخته برای مبلمان و مواد تزئینی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین