رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

Sawali بامبو پوست حرارتی برای دیوارها و بافته شده صنایع دستی

بامبو Sawali بافت حصیر، که قطع نوار بامبو کاملا باز با دست. و سپس استفاده از سفر بامبو به بافت را با دست نیز، حصیر پس از آن کاملا دست – حصیر را. مانند belowing iamge.

Products Specifications:

Sawali بامبو پوست حرارتی برای دیوارها و بافته شده صنایع دستی

بامبو Sawali بافت حصیرکه c نوار بامبوompletely برش با دست باز. و سپس استفاده از سفر بامبو به بافت را با دست نیز، حصیر پس از آن کاملا دست – حصیر را. مانند belowing iamge.

بامبو پوست (پوست بامبو sawali) سبک های حرارتی:

جزئیات حصیر الگوی گل:

عرض نوار بامبو:5 ~ 7mm

حجم کلی:630mmx630mm

ورقه اندازه: 1000 x 2000mm در هر رول

پشت: می تواند با الیاف منسوج پشتیبان گیری

درمان: کپک درمان کنترل آفات و سطح پوشش

و با ذغال چوب

کاربرد: می تواند به طور مستقیم به دیوار با ناخن ثابت به دیوار نصب

برنامه: هتل نوسازی صنایع دستی بامبو بامبو تصویر زمینه مبلمان بامبو، چراغ های بامبو و غیره.بافته بامبو روکش استفاده: مبلمان پوشش سقف، دیوار decoration。

بامبو بافته روکش و ونیرهای بامبو پوست را بیشتر و بیشتر توجه در ساخت و ساز در todayand #39; s جامعه.

این محصولات بامبو عمدتا برای دیوار و کف و سقف دکوراسیون و محیط داخلی و خارجی ساختمان دکوراسیون با بسیاری از ویژگی های استفاده می شود.

بامبو بافته ونیرهای و روکش پوست بامبو از پیکسل بامبو و چوب محصولات شرکت Ltd.Has ویژگی های بافت طبیعی، ساده و طبیعی و پیشرفته سطح سایش مقاوم در برابر, قدرت است که در عمل به طور گسترده ای استفاده شده است و به دست آوردن نتایج مورد نظر.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت sawali بامبو درگیر است پوست حرارتی برای دیوارها و بافته شده صنایع دستی ساخته شده در چین در قیمت مناسب. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: sawali بامبو پوست حرارتی برای دیوارها و بافته شده صنایع دستی چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین