رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

رشته های بافته شده چوب بامبو برای Bridege کف سازی اطلاعات عمومی در فضای باز

چوب بامبو بافته شده بر اساس نوع جدیدی از سبز مواد حفاظت از محیط زیست در سال های اخیر توسعه یافته است. رشته بافته شده نیز به نام بامبو رشته چوب که تولید شده بر اساس تکنولوژی scrimber اصل

Products Specifications:

رشته بافته بامبو از چوب ساخته شده برای bridege کف سازی اطلاعات عمومی در فضای باز

Srand بافت چوب مقدمه:

اندازه: 1870 × 105 × 165

تراکم: 1.12 g/cm3

سختی: 110MPA

قدرت: 150 خم — 180MPA

تاثیر قدرت: 114.7 Kg/cm3

آب 24 ساعته برای expansivity:0.8% ضخامت مکیدن

توضیحات/کنترل:

چوب بامبو بافته شده بر اساس نوع جدیدی از سبز مواد حفاظت از محیط زیست در سال های اخیر توسعه یافته است. رشته بافته شده نیز به نام بامبو رشته چوب که تولید شده بر اساس تکنولوژی scrimber اصل است که هیئت مدیره جدید مصنوعی ساخته شده از مواد خام بامبو.

ساختار "مش پرتو" است. اولین قدم د fibering خام بامبو سست و تمام طول الیاف رتیکولار که crosslinked است اما حفظ ترتیب اصلی پس از خشک کردن، اندازه، تشکیل گروه و سرد فشار یا داغ با فشار دادن به یک صفحه یا lumbers

بارز ترین ویژگی های رشته های بافته شده چوبی است حفظ کامل و استفاده از الیاف بامبو ذاتی است که تضمین بازیافت بالا بامبو نیز حفظ اصلی خواص مکانیکی چوب خیزران.

پس رشته چوب بافته شده ویژگی های خود را در برنامه های کاربردی به عنوان است:

1. رشته کوره، بافته چوب مواد تجدید پذیر بامبو به عنوان مواد اولیه مختلف به چوب سنتی به عنوان مواد خام است.

رشته بافته شده از چوب ساخته شده است میزان استفاده بسیار بالا, می تواند رسیدن به بیش از 90% که بیش از 2 برابر نسبت به حالت سنتی تولید چوب این تولید پایدار به طور موثر حفاظت از محیط زیست.

2 تراکم چوب بامبو کوره، رشته بافته شده است تا 1200 kg/m3 که 1.6 برابر بیشتر از عادی طبقه چوب, چوب چنین سختی بالاتر و قدرت بالاتر و چقرمگی تاثیر بالاتر و ویژگی های مقاوم در برابر سایش است.

بافته رشته چوب را اعمال می شود نه تنها در دکوراسیون خانه و مناسب تر است، به عنوان در فضای باز پارک حیاط پلت فرم آب دوست گل قفسه قاب گالری در فضای باز پل چوبی نرده نرده و سایر کاربردها و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

3. کوره، چوب بافته رشته نیز دارای مزایای مقاومت در برابر آب، بدون تغییر شکل، و غیره، با توجه به تست حرفه ای خیس آب 24 ساعت است و خود آب جذب گسترش میزان تنها 0.4/%,which standardandlt;=2.0% اروپایی بسیار پایین است در بر داشت.

4 ما چوب کوره، رشته بافته شده است نوع محصول سبز واقعی حفاظت از محیط زیست تقریبا رایگان از فرمالدئید است که انتشار فرمالدئید زیر 0.4%mg/L,has اروپایی و آمریکایی سبز الزامات استاندارد، رسیده است.

5. ما رشته carbonized بافته شده سبک های مختلف توسط بازسازی از طریق تکنولوژی های پیشرفته برای نشان دادن غنی طبیعی بامبو بافت و رنگ می باشند. که جایگزین ایده آل برای چوب چوب درجه بالا است. با افزایش کمبود درجه بالا منابع چوب جامد و قیمت سر به فلک کشیده رشته های بافته شده چوبی بهترین انتخاب شما خواهد بود.

In___ نرم افزار رشته بافته بامبو چوب در فضای باز

چشم انداز ساختار Lumbers ساختار در فضای باز برای پل ها، summerhouse و غیره.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش تولید و بازاریابی با کیفیت رشته های بافته شده چوبی بامبو برای bridege در فضای باز ساخته شده در چین در قیمت مناسب decking درگیر است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: رشته های بافته شده چوبی بامبو برای bridege کف سازی اطلاعات عمومی در فضای باز، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین