رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

ببر پانل های بافته شده Bambooo از داخل سالن ايران

ببر رنگ رشته بافته بامبو پانل است بافت بسیار زیبا مانند پوست ببر و ما می تواند مخلوط ورید پوست روشن و ببر به عنوان نسبت،

Products Specifications:

ببر bambooo بافته پانل از داخل سالن ايران

ببر رنگ رشته بافته بامبو پانل است بافت بسیار زیبا مانند پوست ببر، و ما می تواند نور مخلوط و ببر تیره پوست ورید به عنوان نسبت، بنابراین به را از ورید های مختلف اثر به مسابقه در هر مشتری انبار خانه استفاده می شود به عنوان پوشش کف سازی اطلاعات عمومی و یا کفپوش کف سازی اطلاعات عمومی و یا آشپزخانه دیوار شمارنده ها حتی کابینت های آشپزخانه و غیره... ببر رنگ رنگ عجیب و غریب ویژه برای انتخاب شما است.

ببر رنگ رشته بافته بامبو پانل به غشاء نازک 4 mm و 5 میلی متر و غیره بریدن. نرده های سطحی و دکوراسیون دیوار کف سازی اطلاعات عمومی و غیره.

داخل سالن استفاده می شود به عنوان کاشی های کف و مبلمان مواد بافته رشته که به عنوان مزایای استفاده از:

1. رنگ تقارن، چرا که بامبو رشد سال بسیار کوتاه تر از درختان است طوری که به طور جدی توسط آفتاب تغییر نخواهد، که تفاوت معنی داری بین سمت سایه و آفتاب جانبی، این تا کف بامبو سرشار از بامبو تقارن دانه و رنگ;

2 یکی دیگر از مزیت های درخشان کفپوش بامبو از سختی های سطح بالا است. چون thebamboo گیاهی متعلق به چمن با ساختار فیبر گیاهی است که سختی آن بیش از دو برابر از چوب نیست تغییر شکل به طور طبیعی است.

3. زندگی زمان theoreticaly زندگی کفپوش بامبو از years.Compared تا 20 به واقعی چوب بامبو flooringhas smallercontraction و گسترش, و ثبات آن را نگه دارید.

4 گرم نگه دارید، با توجه به آن حرارت خاص بزرگ و فشردگی آن در فصل زمستان، کفپوش بامبو می تواند نگه داشتن گرما از دست دادن نیست، بنابراین، بامبو کف تا تابع از گرم نگه دارید.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، برای همیشه لطفا برای افزایش در تولید است و بازاریابی با کیفیت ببر پانل های بافته شده bambooo از داخل سالن ايران ساخته شده در چین در قیمت مناسب. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: ببر رشته bambooo بافته پانل های داخلی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین