رده محصول
تماس با ما
تلفن: + 86-592-5567602
فکس: + 86-592-5334829
مگابایت: + 8618759229120
ایمیل:marcehuang@86pxplywood.com
marcehuang@chinabamboopanels.com
ADD:2 / F,No.6 10Jinshan XiliRoad، HuliDistrict، Xiamen، چین.

رشته طبیعی بامبو بافته بامبو پانل از داخل سالن

رنگ بافته رشته طبیعی بامبو است پانل های مختلف بامبو طبیعی جامد است که رنگ تیره تر است، اغلب به عنوان کفپوش و آشپزخانه مقابله با تاپس و بادسری حمام و میز و کابینت و غیره استفاده می شود...

Products Specifications:

پانل های بامبو بامبو بافته رشته طبیعی از داخل ساختمان

رنگ بافته رشته طبیعی بامبو است پانل های مختلف بامبو طبیعی جامد است که رنگ تیره تر است، اغلب به عنوان کفپوش و آشپزخانه مقابله با تاپس و بادسری حمام و میز و کابینت و غیره استفاده می شود... همچنین درخواست پانل نازک در دیوار پوشش می تواند به سبک بسیار ظریف و زیبا به زندگی شما.

رشته های داخل سالن اندازه معمولی پانل های بافته شده

1860 x 600

1860 x 1000

1860 x 1220

2440 x 1220

ضخامت min.can شود 4mm 5mm... و تا cliens'requirement.

اندازه های دیگر را می توان طبق نیاز مشتری تولید می شود.

داخل ساختمان رشته بافته بسیار محبوب مورد استفاده به عنوان کفپوش و پله های داخل ساختمان نرده پله Blausters روکش های تزئینی در بالای جدول آمار بالا و غیره.

داخل سالن استفاده می شود به عنوان کاشی های کف و مبلمان مواد بافته رشته که به عنوان مزایای استفاده از:

1. رنگ تقارن، چرا که بامبو رشد سال بسیار کوتاه تر از درختان است طوری که به طور جدی توسط آفتاب تغییر نخواهد، که تفاوت معنی داری بین سمت سایه و آفتاب جانبی، این تا کف بامبو سرشار از بامبو تقارن دانه و رنگ;

2 یکی دیگر از مزیت های درخشان کفپوش بامبو از سختی های سطح بالا است. چون گیاه بامبو است متعلق به چمن با ساختار فیبر گیاهی است که سختی آن بیش از دو برابر از چوب نیست تغییر شکل به طور طبیعی است.

3. زندگی زمان theoreticaly زندگی کفپوش بامبو تا 20 سال.

در مقایسه با چوب واقعی کفپوش بامبو بسط و کوچکتر است، و ثبات آن را نگه دارید.

4 گرم نگه دارید، با توجه به آن حرارت خاص بزرگ و فشردگی آن در فصل زمستان، کفپوش بامبو می تواند نگه داشتن گرما از دست دادن نیست، بنابراین، بامبو کف تا تابع از گرم نگه دارید.

مجهز به کارخانه های حرفه ای، افزایش برای همیشه در تولید و بازاریابی با کیفیت رشته طبیعی بامبو بافته بامبو پانل داخلی در چین ساخته شده در قیمت مناسب مشغول است. ما یکی از تولید کنندگان پیشرو در چین است. و همه این محصولات طراحی عالی و قیمت رقابتی.

Hot Tags: رشته طبیعی بامبو بافته بامبو پانل های داخلی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، تامین کنندگان، سفارشی، قیمت، ساخته شده در چین